Aktualności
poniedziałek, 03 czerwiec 2019 10:01

Popisano umowy na wykonanie dokumentacji projektowej na zadanie pn.: "Budowa dróg wraz z odwodnieniem i oświetleniem ulicznym w Zabrzu, w dzielnicy Grzybowice”.

W dniu 31 maja 2019 roku podpisana została umowa z Wykonawcą firmą „TRAFFIC SYSTEM” inż. Daniel Chabrowski z Bytomia, na opracowanie dokumentacji projektowej dla dwóch z trzech części zadania pn.: „Budowa dróg wraz z odwodnieniem i oświetleniem ulicznym w Zabrzu, w dzielnicy Grzybowice”. Wykonawca dokumentacji został wyłoniony w wyniku postępowania przetargowego w trybie przetargu nieograniczonego. Wartość umowy: Części 1 - ulice: Czekanowska i Na Lesie i Część to to 143 tys. PLN brutto , a dla części 2 – ulice: gen. Stanisława Dąbka i gen. Bronisława Ducha to 138 tys. PLN brutto. Dokumentacje projektowe zostaną opracowana jeszcze w tym roku.

 

W dniu 31 maja 2019 roku podpisana została umowa z Wykonawcą - Pracownią Projektową Inżynierii Sanitarnej Jerzy Sowa z Trzebini, na opracowanie dokumentacji projektowej dla trzeciej części zadania pn.: „Budowa dróg wraz z odwodnieniem i oświetleniem ulicznym w Zabrzu, w dzielnicy Grzybowice”- Część 3 ulice: ks. Michała Wosia i Złota. Wykonawca został wyłoniony w wyniku postępowania przetargowego w trybie przetargu nieograniczonego. Wartość umów w to 83 tys. PLN brutto. Dokumentacja projektowa zostanie opracowana jeszcze w tym roku.

Zgłoś awarię

zglos-awarie

MZDiII przyjmuje zgłoszenia dotyczące nieprawidłowości i zdarzeń występujących w pasie drogowym dróg publicznych. Zgłoszenia są niezwłocznie przekazywane inspektorom MZDIII realizującym powyższe zadania lub wykonawcom prac, z którymi tut. Zarząd ma zawarte umowy na realizację przedmiotowych zadań.

Newsletter

Chcesz otrzymywać więcej informacji zapisz się: